Záštita předsedy Senátu ČR

[kc_row use_container=“yes“ force=“no“ column_align=“middle“ video_mute=“no“ _id=“152420″][kc_column width=“12/12″ video_mute=“no“ _id=“986089″][kc_column_text _id=“178350″]

Okolnosti si už podruhé vynutily přesun konference na pozdější termín, z konce dubna na 20. června. Věříme, že tento termín už klapne. Vakcinace, lepší počasí, zkušenější vláda, poučenější občané, to všechno by mělo vést k tomu, aby se všichni účastníci konference mohli sejít v Brně naživo.

V tuhle chvíli měníme některé už dohodnuté věci, celkem zdárně pokračují jednání o financování konference, zpřesňuje se program i sestava odborníků a významných osobností, které chceme v Brně přivítat.

O dalších přípravách vás budeme podrobně informovat… a zatím sem dáváme alespoň první z řady věcí, které nás v souvislosti s konferencí těší: získali jsme záštitu předsedy Senátu ČR, RNDr. Miloše Vystrčila.

[/kc_column_text][kc_single_image image_size=“full“ _id=“599200″ image_source=“media_library“ image=“456″][/kc_column][/kc_row]

cs_CZCzech
Powered by TranslatePress

Newsletter

Budeme rádi, když se rozhodnete přihlásit k odběru. Prosím, vyplňte následující údaje, abyste se mohli přihlásit k odběru emailů. Poté obdržíte email s odkazem, přes který dokončíte registraci. Chceme se pouze ujistit, že toto je Váš email, a že se nikdo nepřihlašuje bez vašeho vědomí.